ANKARADA ÖĞRENCİ SERVİSİ TASİMACİLİGİ

DEMSA TURİZM,

Öğrenci servis taşımacılığının rahat,konforlu,huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı’nda servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan  Firmamız  geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Firmamız  için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

 

Firmamız geçmişten gelen ve bugün yaşadığı okul taşımacılığı tecrübesi dahilinde güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak ,geleceğimiz olan yavrularımızı evlerinden okullarına , okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız geleceğimizin teminatı olan ,bugünün küçükleri ,yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 
Sürücülerimiz işinde uzman en az 3 yıl tecrübeli ,sağlık muayenelsinden geçmiş,sabıka temiz kaydı alınmış , güvenilir ,sorumluluk sahibidirler.
 
Ayrıca her sürücümüz pisikotektik testlerden geçmiş bulunmaktadırlar,servis araçlarımız .,Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri,21234 sayılı resmi gazetede içişleri Bakanlığının yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelere haizdir.
Öğrenci servis taşımacılığının rahat,konforlu,huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.
 
Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularımıza evden okul ,okuldan eve güvenle en kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz.
 
Milli Eğitim Bakanlığına  Bağlı Özel ve Resmi eğitim kurumlarımızın servis taşıma hizmetleriniz için lütfen teklif isteyiniz.     0312 324 1 114     /    0533 332 93 03 / 0555 259 85 22
 
 
Etiketler : Ankarada öğrenci servis taşımacılığı okul servis taşımacılığı kiralik c plakalı servisler Ankara okul servis tasimaciligi ankarada servis kiralama