Ankara / TÜRKİYE
0312 324 1 114

ANKARADA ÖĞRENCİ SERVİSİ TASİMACİLİGİ


ANKARADA ÖĞRENCİ SERVİSİ TASİMACİLİGİ

DEMSA TURİZM,

Öğrenci servis taşımacılığının rahat,konforlu,huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı’nda servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan  Firmamız  geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Firmamız  için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Firmamız geçmişten gelen ve bugün yaşadığı okul taşımacılığı tecrübesi dahilinde güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak ,geleceğimiz olan yavrularımızı evlerinden okullarına , okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız geleceğimizin teminatı olan ,bugünün küçükleri ,yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sürücülerimiz işinde uzman en az 3 yıl tecrübeli ,sağlık muayenelsinden geçmiş,sabıka temiz kaydı alınmış , güvenilir ,sorumluluk sahibidirler.

Ayrıca her sürücümüz pisikotektik testlerden geçmiş bulunmaktadırlar,servis araçlarımız .,Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri,21234 sayılı resmi gazetede içişleri Bakanlığının yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelere haizdir.

Öğrenci servis taşımacılığının rahat,konforlu,huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar kontrol edildikten sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.

Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularımıza evden okul ,okuldan eve güvenle en kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına  Bağlı Özel ve Resmi eğitim kurumlarımızın servis taşıma hizmetleriniz için lütfen teklif isteyiniz.     0312 324 1 114     /    0533 332 93 03 / 0555 259 85 22


Etiketler : Ankarada öğrenci servis taşımacılığı okul servis taşımacılığı kiralik c plakalı servisler Ankara okul servis tasimaciligi ankarada servis kiralama

Hızlı iletişim
  • 0312 324 1 114
  • 0533 332 93 03 - 0555 259 85 22
  • info@demsatur.com
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Hızlı iletişim

Ankarada Kiralık Minibüsler Ankara Kiralık Minibüs Ankarada Turizm Tasımacılık Hizmetleri Rent a Bus & Car Rental Şoförlü Kiralık Araclar Ankarada Düğün İçin Kiralık Otobüsler Ankarada Cenaze İçin Minibüsler Servis Aracı Kiralama |Ankarada Şoförlü Araç Kiralama Kiralık ŞoFÖRLÜ minibüsler |Ankara Düğün için kiralik Ankara Minibus Kiralama Ankara Kiralık Minibüsler minibusler Otobusler Servisler Araçları ANKARA ARAÇ KİRALAMA ARAÇ KİRALAMA ANKARA OTO KİRALAMA ANKARA OTO KİRALAMA SERVİSİ DÜĞÜN İCİN KIRALAIK OTOBUSLER MINIBUSLER ANKARA OTOBUS Ankarada cenaze için kiralik minibusler cenaze için kiralik minibusler cenaze için kiralik otobusler cenaze için kiralik otobusler ARAÇ KİRALAMA ANKARA KİRALIK ARAÇLAR ANKARADA ARAÇ KİRALAMA ANKARA OTO KİRALAMA SERVİSİ Ankarada Turizm Tasimacılık Rent A Car & Rent A Bus Car RENTAL Otobüs Lazım Gezi Seyahat Ulaşım Ankarada Düğün Nişan Cenaze Gezi Tur Transfer Hizmetleri Şehir ıci Sehir Dışı Turizm Taşımacılık Hizmetleri Demsa Turizm | ankarada gezi ulaşım hizmetleri | düğün | nişan | cenaze | gezi taşımacılığı |Ankarada Kiralık minibüsler Düğün,NİŞAN,Cenaze Gezi Havaalanı Transfer Hizmetleri İş ve Okul Gezileri Şehir İçi Şehir Dışı Ulaşım Seyahat Hizmetleri Grup Taşımacılığı|D2 Yetki Belgeli Turizm Araçalrı 16 Kişililik 19 Kişilik Servis ARACI KİRALAMA ANKARA DEMSA TUR

Demsa Turizm Şehir İçi Şehir Dışı Turizm Taşımacılık Filo Araç Kiralama.
GÜVENLİ VE KONFORLU KALİTELİ YOLCULUK
İletişim Bilgileri
Telefon: 0312 324 1 114
GSM: 0533 332 93 03 - 0555 259 85 22
© DEMSA TURİZM TAŞIMACILIK ANKARADA KİRALIK MİNİBÜSLER OTOBÜSLER 3241114 | Dataişlem